Технологія автомийки - Будівництво автомийок самообслуговування

Українське представництво виробника безконтактних автомийок Euro-Ekol

Тел.:   (098) 183-00-00 - офіс
(067) 483-77-00 - сервіс
Перейти до контакту

Головне меню:

ВИРОБНИЦТВО
ТЕХНОЛОГІЯ
    Сучасні безконтактні мийки стають все більш частим елементом міської інфраструктури. Основними перевагами безконтактних мийок є економія часу і грошей. Вартість миття автомобіля на такого типу автомийці на 30-50% нижче вартості послуги при ручному митті. Безконтактні мийки обладнані пістолетами високого тиску, які працюють разом з обширною системою програм мийки. При цілодобовій роботі мийки самообслуговування здатні на кожному мийному посту обслуговувати до 100 автомобілів на добу. Безконтактна мийка самообслуговування виключає необхідність витрат на утримання працівників, які обслуговують клієнтів, що значно підвищує рентабельність.
Фото "Система водопостачання і високого тиску"
 
СИСТЕМА ВОДОПОСТАЧАННЯ І ВИСОКОГО ТИСКУ

     Ми використовуємо новітнє обладнання, що забезпечує ефективну роботу системи водопостачання та високого тиску. Високоякісна система водопостачання від світових виробників, забезпечує високу надійність і ефективність роботи системи.
Управління мийкою
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ

  Система управління представлена ​​панеллю керування SIEMENS з сенсорним екраном. Інформація відображається графічно, у вигляді значків. Панель дозволяє вводити зміни, контролювати параметри мийки, перевіряти обсяг грошових коштів тощо,  а також повідомляти про можливі несправності. Панель оснащена комунікаційним портом з Internet інтерфейсом, який дає можливість управляти мийкою на відстані за допомогою GSM-зв'язку.
Фото "Система пом'якшення води та зворотнього осмосу"
 
СИСТЕМА ПОМ'ЯКШЕННЯ ВОДИ ТА
ЗВОРОТНЬОГО ОСМОСУ

   Пом'якшення води і зворотний осмос - це особливо важливі процеси, без яких неможливе якісне миття. Вода, що  використовується для остаточного ополіскування, піддається процесу зворотного осмосу. Система зворотного осмосу повністю очищає воду від розчинений в ній солей, мінералів і вапна. Застосування даної технології дозволяє економити воду на 30%. Використання води з осмосу запобігає утворенню плям і забруднень, що дозволяє обійтися без витирання та сушіння автомобіля. Наше обладнання оснащене сучасною системою регулювання і контролю витрат і залишку води, індикатором зміни якості води, також панеллю керування з візуалізацією сигналів.
Фото "Система дозування автохімії"


СИСТЕМА ДОЗУВАННЯ АВТОХІМІЇ

    Наше обладнання оснащене дозаторами мікропорошку і системою дозування рідких хімічних речовин. Дозування автохімії відбувається за допомогою дозуючих насосів нового покоління з потужним двигуном і регульованою швидкістю. Активні миючі речовини автохімії, взаємодіючи з гарячою пом'якшеної водою, створюють ефект тисячі мікрогубок завдяки чому досягається найкращий ефект мийки.
Система опалення

СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ

  В системі опалення використовується обладнання світового лідера у виробництві професійної водонагрівальної техніки. Котли відрізняються високою продуктивністю і помірною ціною, вони виконані з нержавіючої сталі, оснащені регулятором потужності, системою управління підігрівом підлоги. Сучасне і високоякісне обладнання дозволяє працювати з максимальною продуктивністю і економією енергії.
Допоможемо створити ВАШ БІЗНЕС
Тел.:   (098) 183-00-00 - офіс
(067) 483-77-00 - сервіс

Назад до змісту | Назад до головного меню