ПРО НАС - Будівництво автомийок самообслуговування

Українське представництво виробника безконтактних автомийок Euro-Ekol

Тел.:   (098) 183-00-00 - офіс
(067) 483-77-00 - сервіс
Перейти до контакту

Головне меню:

 Європейська якість обладнання «EURO-EKOL» - одного з лідерів на ринку мийок самообслуговування та український досвід будівництва, професійний сервіс, постійний супровід – гарантія успішності та прибутковості Вашого бізнесу!
   Компанія «EURO-EKOL»(Польща) була заснована в 1996 році. На початку своєї діяльності спеціалізувалася на продажі автомийок  німецьких та італійських виробників. Незабаром після появи на ринку перших автомийок самообслуговування,  було розпочато виробництво власного обладнання під маркою «EURO-EKOL». Минуло вже більше ніж 22 роки. За цей час наша компанія перетворилася в одного з європейських лідерів виробництва та комплексного оснащення автомийок самообслуговування. Ми використовуємо комплектуючі провідних світових виробників.

  Завдяки злагодженій роботі висококваліфікованого дружного колективу та досвідченого керівництва, нам вдалося домогтися успіху і досягти безперервного інтересу до своєї продукції. Відгуки клієнтів свідчать про те, що обладнання компанії «EURO-EKOL» є гарантією успішного та прибуткового бізнесу.

  Рухаючись в ногу з часом «EURO-EKOL», постійно впроваджує інноваційні рішення, пов'язані з екологічно чистими джерелами енергії, забезпеченням надійності роботи обладнання в складних кліматичних умовах. Сьогодні наша компанія надає комплексні послуги з розробки типового проекту, монтажу обладнання та гарантійного обслуговування. Ми приділяємо велику увагу якості сервісних послуг для клієнтів. Наші офіційні представники в регіонах забезпечують максимально швидке та якісне гарантійне, післягарантійне обслуговування автомийок самообслуговування.

Будівництво автомийки
фото автомийки
Допоможемо створити ВАШ БІЗНЕС
Тел.:   (098) 183-00-00 - офіс
(067) 483-77-00 - сервіс

Назад до змісту | Назад до головного меню