Автохімія для мийки самообслуговування - Будівництво автомийок самообслуговування

Українське представництво виробника безконтактних автомийок Euro-Ekol

Тел.:   (098) 183-00-00 - офіс
(067) 483-77-00 - сервіс
Перейти до контакту

Головне меню:

ХІМІЯ
Безконтактна піна - EURO NANO

EURO-EKOL NANO

  Піна для безконтактних автомийок

 Концентрат призначений для використання на безконтактних мийках. Застосовується для легкових і вантажних автомобілів, тентів, двигунів, дорожніх знаків. Може подаватися пістолетом-розпилювачем або щіткою. Прекрасно видаляє бруд, жирні плями та інші забруднення. Під час нанесення піна залишається на поверхні, очищаючи автомобіль від бруду, легко змивається, не залишаючи плям.

Віск для безконтактної мийки

EURO-EKOL WAX

Віск для безконтактної мийки

   Концентрований глянсовий віск, призначений для ручних і безконтактних автомийок. Можна використовувати за допомогою дозуючих насадок. Віск володіє водовідштовхувальними властивостями (вода збирається у великі краплі), що дозволяє швидко видалити вологу з поверхні автомобіля. На поверхні кузова залишається тонкий шар воску, який захищає кузов від бруду і надає легкий блиск.
Фото "Рідина для видалення комах"
 

EURO-EKOL INSEKT

Рідина для видалення комах

   Ефективний засіб для видалення комах з поверхні автомобіля (скла, дзеркала, фари, кузов). Призначено для використання на ручних і безконтактних автомийок.
Фото "Універсальна рідина для безконтактних автомийок"
 

EURO-EKOL UNIVERSAL

Універсальна рідина для безконтактних автомийок

   Концентрат для використання на ручних і безконтактних автомийках при сильно забруднених поверхнях, стійких до лугів. Чудово підходить для очищення двигунів, ковпаків. Ефективно видаляє масла, мастильні матеріали, жовтизну після нікотину, пил, бруд.
Допоможемо створити ВАШ БІЗНЕС
Тел.:   (098) 183-00-00 - офіс
(067) 483-77-00 - сервіс

Назад до змісту | Назад до головного меню