Чим краще мити авто? - Будівництво автомийок самообслуговування

Українське представництво виробника безконтактних автомийок Euro-Ekol

Тел.:   (098) 183-00-00 - офіс
(067) 483-77-00 - сервіс
Перейти до контакту

Головне меню:

Статті і додатки
Який вид хімії вибрати - рідина або порошок?
   Вибір типу хімії дуже часто є першою дилемою, яку повинен зіткнутися потенційний інвестор. Це дуже важливе, навіть найважливіше рішення, оскільки воно визначає вибір постачальника техніки для миття, з яким ми будемо співпрацювати  протягом багатьох років. У цій статті ми спробуємо зблизити це питання і розвіяти будь-які сумніви.

  Виробники, які використовують порошкову хімію, підкреслюють, що це дешевше рішення, що частково є справедливим. Частково, оскільки початкова різниця в цінах зникає дуже швидко. Порошкова  хімія вимагає постійного нагріву води (навіть у літній сезон!), що  значно збільшує поточні витрати на операцію з мийки.

  Порошок  має фрикційні властивості, що впливає на лак - з часом такий спосіб очищення може призвести до псування лаку, і утворення плям практично неможливо уникнути. Інвестор  також відчує його вплив. Порошок негативно впливає на  довговічність компонентів автомобільної мийки, в основному дорогих  насосів високого тиску.

   Важливий також високий вміст фосфатів, що підвищує екологічний відтінок автомийки, ускладнює отримання необхідних дозволів, а іноді і виявляє неприємність від одержувачів стічних вод.

  Як ви бачите, очевидні заощадження можуть виявитися досить сумнівними, особливо у світлі постійного посилення екологічних стандартів. Рідка хімія є екологічно чистою - відсутність фосфатів робить її повністю біологічно чистою. Це  також забезпечує тривалу і безперебійну роботу дорогих моторних компонентів, зберігаючи при цьому відмінну якість очищення, одночасно  зменшуючи витрати на обслуговування об'єкта. Автомийка - це інвестиція на багато років, тому варто вкладати гроші в технологію майбутнього!

Допоможемо створити ВАШ БІЗНЕС
Тел.:   (098) 183-00-00 - офіс
(067) 483-77-00 - сервіс

Назад до змісту | Назад до головного меню